Sinop Haber Gazetesi
Sinop Haber Gazetesi
Sinop Haber Gazetesi
Sinop Haber Gazetesi
Sinop
Sağanak Yağışlı Bugün
18°C / 15°C
İSTANBUL
Kuvvetli Sağanak Bugün
13°C / 13°C
ANKARA
Sağanak Yağışlı Bugün
14°C / 14°C
 • Burası Dağ Başımı???
  Burası Dağ Başımı???
 • Gökhan TEPE Boyabat’a Geldi
  Gökhan TEPE Boyabat’a Geldi
 • Ayı ve İki Yavrusu Dere Kenarında Görüntülendi
  Ayı ve İki Yavrusu Dere Kenarında Görüntülendi
 • Boyabat’ta Şüpheli Çanta Alarmı
  Boyabat’ta Şüpheli Çanta Alarmı
Kullanım Şartları

İnternet portalımıza eriştiğiniz için teşekkür ederiz. Umarız sunduğumuz hizmet ve bilgiden kazançlı çıkarsınız ve özel veya profesyonel BT ortamınızı şekillendirmek için pek çok öneri bulursunuz. Aşağıdaki yazılı şartlarımızı başından sonuna kadar okumak için lütfen biraz zaman ayırın. İsterseniz bu metnin tamamını kopyalayabilir ve/veya yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

1. Genel

Sinop Haber Gazetesi Web Sitesinin kısmen veya tümüyle kullanımı bu Kullanım Şartlarına bağlıdır. Sinop Haber Gazetesi, herhangi bir anda ve bildirimde bulunmaksızın bu şartların değiştirilmesi, düzeltilmesi veya yerini başkalarının alması hakkını saklı tutar. Web sitesine erişmek veya onu kullanmak için siteye kayıt olarak veya kayıt olmadan girerek, Web sitesinin kullanımına temel olan şu anki Kullanım Şartları’nı kabul etmiş oluyorsunuz. Sinop Haber Gazetesi Web Sitesinin kısmen veya tümüyle kullanımının riski size aittir.

2. Sinop Haber Gazetesi Web Sitesine Erişebilirlik

Kullanıcı,Sinop Haber Gazetesi’nin Web Sitesini sürekli olarak hazır bulundurma sorumluluğunu taşımadığını bilir. Sinop Haber Gazetesi ayrıca, herhangi bir zamanda ve bildirmeksizin Web Sitesi operasyonunu kısmen veya tamamen durdurma veya ona erişimi belirli kullanıcılar veya tüm kullanıcılara sınırlama hakkını da saklı tutar.

3. Sinop Haber Gazetesi Web Sitesinin, İçeriğinin ve sağlanan Bilgilerin kullanımı

Sinop Haber Gazetesi tarafından kullanıcılara sağlanan bütün bilgiler herkese açıktır (aksi belirtilmedikçe) ve ücretsizdir. Her kullanıcı sağlanan bilgileri kendi kişisel ihtiyaçları için kullanabilir ve saklayabilir. Bilgiler veya resimlerin başka şekillerde veya ticari amaç içeren şekilde kullanımı, özellikle de kopyalanması, değiştirilmesi veya herhangi bir tipteki yayın veya reklamla entegre edilmesi, ancak Sinop Haber Gazetesi’nin önceden izin vermesine bağlıdır. Sinop Haber Gazetesi sitesinde yayımlanan tüm bilgi, belge ve resimler “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu”na tabi olup, kullanımı için kesinlikle Sinop Haber Gazetesi’den yazılı izin alınmalıdır. Aksi durum suç oluşturacak olup, Sinop Haber Gazetesi her türlü maddi ve manevi haklarını T.C. kanunları ve distribütörlüğünü yaptığı firmalarla yaptığı anlaşmalar çerçevesinde arama hakkına sahip olup, Sinop Haber Gazetesi Web sitesi veya bağlı tüm linkler, Web Sitelerini ziyaret eden kullanıcılar işbu şartları, herhangi bir itiraza gerek duymaksızın kabul etmiş sayılırlar.

4. Üçüncü Parti Linkleri/İçerikleri ve Bilgileri

Sinop Haber Gazetesi Web Sitesi, üçüncü parti web siteleri-sayfalarına linkler ve referanslar içerebilir. Sinop Haber Gazetesi, böyle web sayfalarındaki içerik veya bilgiler üzerinde bir kontrole sahip olmadığından, böyle web sayfalarının içeriğinin sorumluluğunu taşımaz veya böyle web siteleri ve içeriklerine ilişkin uyarılarda bulunmaz. Sinop Haber Gazetesi Web sitesinde, iş ortaklarından herhangi biri tarafından sağlanan bilgiler de dahil olmak üzere, üçüncü parti bilgi olarak sunulan bilgilerin kalitesinden, doğruluğundan ve tamlığından da sorumlu değildir.

Yukarı Geri Ana Sayfa